Vonkajšie rolety

sme špecialisti na vonkajšie tienenie a hľadáme stále dokonalejšie spôsoby

Vonkajšie rolety = tepelné úspory

Vonkajšie rolety sú ideálnou ochranou proti úniku tepla, vynikajúcim tieniacim a zároveň bezpečnostným prvkom. V letných mesiacoch chránia vaše okná pred vplyvom slnečného žiarenia a zabraňujú zahrievaniu interiéru vášho domu. V zimných mesiacoch dokážu znížiť náklady na vykurovanie.
 
VONKAJŠIE ROLETY VYTVÁRAJÚ VYROVNANÚ VNÚTORNÚ KLÍMU

Tepelná izolácia je zaručená použitím najlepších materiálov, tj vysoko kvalitného a veľmi odolného hliníka (plneného polyuretánovou penou). Tiež obťažovanie hlukom sa použitím predokenných roliet výrazne znižuje.

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Sú ovládané buď manuálne s popruhom alebo kľukou, elektrickým pohonom s automatickým kontrolným systémom a diaľkovým ovládaním, vrátane automatiky.

PONÚKAME K DODANIU NIEKOĽKO TYPOV VONKAJŠÍCH ROLIET

RADIX-R2
RADIX

Predokenná roleta určená na dodatočnú montáž do ostenia. Skladá sa z roletového panciera, boxu a vodiacich líšt. Pancier je zostavený z lamiel.

COVERT-box
COVERT

Určená je na montáž do novostavieb, pri rekonštrukciách a zatepľovaní. Skladá sa z roletového panciera, boxu a vodiacich líšt. Hliníkové vodiace nohy sa pripevňujú …

COMBI
COMBI

Roletový box je zostavený z plastových blokov, je zateplený a má obdĺžnikový prierez. Dodáva sa v troch základných veľkostiach v závislosti na výške rolety.

heluz-preklad2
Rolety do prekladu HELUZ
Scroll to Top