Textilné roletky

Dokonalé zatienenie

Dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenie interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. 
 
VYLAĎTE SI INTERIÉR

Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

VOĽBA INTENZITY ZASTÍNENIA A KOMPLEXNÉHO FAREBNÉHO ZLADENIA

jazz-produkt
JAZZ 38 MOTOROVÁ

Sú vybavené motorovým pohonom na diaľkové ovládanie, ktorý Vám zaistí maximálny komfort. Jednoduchý typ voľne visiacej roletky bez krytu návinu Vás ochráni pred slnkom, cudzími pohľadmi a navyše poslúži ako vkusný bytový doplnok.

opus-produkt
JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERT

Jednoduchá, voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky. Určená na montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

VNITRNI-ROLETY-JAZZ-01
OPUS MOTOROVÁ

Textilné roletky obohatené o nový, pohodlnejší a modernejší spôsob ovládania motorom Vám zjednodušia chod používania v domácnosti. Voľne visiaca roletka je vybavená krytom návinu vo farbách biela, antracit a akejkoľvek farbe RAL.

VNITRNI-ROLETY-COLETTE-02
COLLETE PLUS, XL

Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom, určená na montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

VNITRNI-ROLETY-OPTIMA-03
OPTIMA, OPTIMA MINI

Roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom. Box roletky je plastový. Látka je vedená v plastových vodiacich lištách. Je určená na montáž na krídlo okna.

VNITRNI-ROLETY-STREAM-04
STREAM PLUS, STREAM S

Textilná roletka tradičnej konštrukcie s pružinovým pohonom navíjania látky, určená na montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

VNITRNI-ROLETY-LEGEND-05
LEGEND

Textilná roletka s dokonalým dizajnom a reprezentatívnym vzhľadom, ovládaná pružinou v hriadeli priamo určená na montáž do krídla strešného okna.

VNITRNI-ROLETY-OPUS
OPUS

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s krytom návinu, bez krycích líšt, s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjaním látky, určená pre montáž priamo na stenu, alebo strop.

Scroll to Top