Drevené vonkajšie dvere

drzwiDJ68profilnakladkowy_web

Drevené dvere v systémoch DJ 68 a DJ 78 sú rovnako ako okná vyrobené z trojvrstvového lepeného dreva, ktoré zabraňuje skrúteniu a deformácii konštrukcie. Navyše vďaka aplikácii špeciálnych náterov na báze vodou riediteľných lakov je drevo chránené pred škodlivými vonkajšími faktormi.

Drevo má toto v sebe podnebie

Prirodzené teplo prúdiace z dreva a inovatívne riešenia:

  • padanie prahu
  • jednoduché zábradlie INOX vo viacerých variantoch
  • iné kľučky dverí
  •  viacbodové zámky, vložky vyššej triedy
  • zatvárač dverí
  • elektrický úderník
  • drevený kryt krídla (bagr)
  • priezory
  • boxy, štrbiny na písmená
  • doplnkové drevené ozdobné prvky krídla

Vchodové dvere sú ozdobou vášho domova

Poskytujeme najvyššiu kvalitu vďaka použitiu iba výberového dreva a modernému procesu prípravy dreva na ďalšie spracovanie.

Jedinečná klíma drevených konštrukcií so sebou prináša teplo, ktoré sa nedá vyrobiť z iného materiálu. Profily na báze dreva sú v škandinávskych krajinách pre svoje jedinečné vlastnosti jedny z najčastejšie vyberaných.

Moderný charakter drevených dverí môžu dodať priekopnícke riešenia trojbodových automatických zámkov a systémov kontroly vstupu.

Štandardne majú nami ponúkané dvere nízky dvojcentimetrový prah s tepelnou izoláciou, ktorý zaisťuje komfort pri používaní a chráni pred prenikaním teploty zvonku.

Drevené dvere s mnohými tvárami

drzwiDJ68_web

Profilové dvere

V ponuke našich riešení nájdete profilové dvere individuálneho tvaru a farby. Kompletný sortiment zasklenia a systémových riešení. Dvere s trojbodovou konfiguráciou espagnolette a nízkym prahom z hliníkového kompozitu.

drzwiDJ68classic_web

Profilové dvere s hliníkovým krytom

Pre tých, ktorí milujú modernu v kombinácii s klasikou. Predstavujeme najnovšie riešenie v stolárskom priemysle. Moderný dizajn zvonku, klasický dizajn zvnútra. Hliníkové kryty sú tiež výbornou bariérou proti UV žiareniu škodlivému pre drevo

drzwiDJ68_plytowe_web

Panelové dvere

Riešenie pre tých, ktorí oceňujú minimalizmus a pohodlie. Drevené panelové dvere sú ideálne pre moderné konštrukcie a klasické riešenia. Ku každej objednávke pristupujeme individuálne, preto vieme vzhľad dverí prispôsobiť vašim potrebám.

drzwiDJ68profilnakladkowy_web

Dvere s hliníkovým obkladovým panelom

Najlepšie kvality hliníka a dreva boli spojené dohromady. Drevené dvere s hliníkovým prekrývacím panelom sú najlepšou ochranou na dlhé roky a vynikajúcou tepelnou izoláciou.

Vzory prekrývacích panelov

Nadložné panely pre drevené dvere sú výbornou alternatívou hliníkových dverí pri zachovaní moderného dizajnu

Dostupné druhy dreva

DUB
MERANTI
SMŘÍŠEK
SMREK
BOROVICA

Technické výkresy

Scroll to Top