Screenové rolety

sme špecialisti na vonkajšie tienenie a hľadáme stále dokonalejšie spôsoby

Moderné riešenie tienenia - inšpirujte sa!

Screenové rolety sú stále viac obľúbené  vďaka svojej účinnosti a modernému vzhľadu, dotvárajú architektonický vzhľad objektu a stávajú sa jeho neoddeliteľnou súčasťou. Využívajú sa ako dominantný estetický prvok administratívnych budov, ale aj obytných a pasívnych domov. Sú určené predovšetkým na zatienenie presklených fasád a okien. Chránia pred slnečným žiarením, zabraňujú prieniku tepla a tým prehrievaniu interiéru. Dajú sa tiež využiť na zatienenie pergol, altánkov, alebo zimných záhrad. Hlavnou prednosťou screenových roliet je predovšetkým použitie špeciálnych technických látok, ktoré umožňujú čiastočný prestup svetla do interiéru a vizuálny kontakt s okolím a zároveň dostatočné súkromie.
V našej ponuke je veľké množstvo typov, ktoré vyhovejú všetkým účelom.
 
JEDINEČNÉ VÝHODY SCREENOVÝCH ROLIET
  • maximálna ochrana proti slnečnému žiareniu
  • úspora energie
  • svetelná priepustnosť
  • vizuálny kontakt s okolím
  • ochrana súkromia
  • moderný estetický prvok
  • odolnosť voči poveternostným vplyvom
ŠPECIÁLNE TECHNICKÉ TKANINY SOLTIS A SERGE
  • špeciálne vyvinuté pre exteriérové ​​tienenie veľkých presklených plôch
  • ochrana proti tepelnému žiareniu pri zachovaní príjemnej svetelnej úrovne v interiéri
  • vysoká odolnosť proti poveternostným vplyvom, výborná farebná stálosť a dlhá životnosť

Tieto vlastnosti sú dôvodom pre zvyšujúci sa záujem o tieto tieniace materiály ako u architektov, tak aj u konečných užívateľov pre individuálne bývanie.

Soltis 86  ponúka bezkonkurenčnú viditeľnosť smerom von a úroveň prenosu prirodzeného svetla, čo je prospešné pre pohodu používateľa. Umožňuje tým stály kontakt s okolím a zároveň nie je vidieť do interiéru. Faktor priepustnosti svetla je cca 20%.

Soltis 92  pôsobí ako účinný tepelný štít. Blokuje až 97% tepla pokiaľ je umiestnená v exteriéri. Táto mikroperforovaná látka ponúka najlepšiu dostupnú tepelnú ochranu.

Soltis 92 B/O  umožňuje úplné zatemnenie, odráža 100% UV, tepla a svetla. Táto nepriehľadná tkanina je vhodná na vnútorné i vonkajšie použitie.

Serge 600  je tkanina, ktorá je utkaná zo sklených vlákien potiahnutých PVC vrstvou s obsahom 42% skleného vlákna a 58% PVC. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam ponúkajú tepelnú ochranu, ochranu proti slnku. Dostatočná priepustnosť denného svetla vytvára prirodzenú atmosféru v miestnosti a zároveň umožňuje dobrý výhľad von.

JEDNODUCHÉ RIEŠENIE PRED SLNKOM

tara
TARA PREMIO

Screenové rolety sú moderným tieniacim prvkom, ktorý nachádza využitie v zatienení malých i veľkých plôch až do rozmeru 6×3 m. Sú preto ideálne na tienenie pergol, zimných záhrad, kancelárskych budov či rodinných domov.

GHIBLI-2
GHIBLI I

Celohliníkový oblý box. Tieniaca látka so spodným profilom vedená bočnými oceľovými lankami. Pri použití špeciálnej látky vizuálny kontakt s okolím.

U-L
UNION L

Bez boxu – látka nie je krytá. Jednoduchá konštrukcia. Tieniaca látka so spodným profilom vedená bočnými oceľovými lankami. Pri použití špeciálnej látky vizuálny kontakt s okolím.

Scroll to Top