Japonské steny

MODERNÉ A ELEGANTNÉ TIENENIE

Japonské steny prinášajú jedinečné spojenie moderného dizajnu
s maximálnou funkčnosťou

Elegantne doplní váš interiér a úplne nahradí záclony alebo závesy. Medzi jej prednosti patrí schopnosť zatieniť veľké plochy. 
Prekvapí vás množstvom neočakávaných svetelných a priestorových efektov.
JAPONSKÉ STENY ELEGANTNE DOPLNIA VÁŠ INTERIÉR

Posuvná tieniaca technika do interiéru je inšpirovaná japonským minimalizmom a pútavou hrou svetla a tieňa. Vďaka pestrému výberu látok rôznych farieb a textúr zladíte vzhľad interiéru podľa svojho vkusu a preferovaného štýlu. Šírka a počet látkových panelov sú voliteľné.

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla. V základnom prevedení sa japonské steny ovládajú ručne a to ťahaním za jednotlivé látkové panely. Na prianie vybavíme posuvné látkové steny elektropohonom, vďaka ktorému budete tienenie regulovať jednoducho pomocou diaľkového ovládača.

DIZAJNOVÝ PRVOK DO INTERIÉRU

ŠTANDARD

Žalúzie určené na zatienenie veľkých presklených stien, okien alebo na predelenie veľkých miestností. Možnosť osadenia látkovou lamelou o šírke 127 mm, 89 mm alebo plastovou lamelou.

LUX

Žalúzie s oblým profilom určené na zatienenie veľkých presklených stien, okien alebo na predelenie veľkých miestností. Možnosť osadenia látkovou lamelou o šírke 127 mm, 89 mm alebo plastovou lamelou.

Scroll to Top