O firme

Firma bola založená roku 1995.

Začínali sme v jednej miestnosti v podkroví. Adresa ostala, ale sme sa rozšírili a teraz sme v renovovaných priestoroch na prvom poschodí.

V začiatkoch sa firma zaoberala výhradne plastovými oknami. Postupne sa sortiment rozšíril o drevené okná. Našimi zákazníkmi boli hlavne maloodberatelia, majitelia bytov a rodinných domov. S ich rastúcimi požiadavkami sme postupne začali robiť aj náročnejšie konštrukcie, od atypických okien až po zimné záhrady. S rastúcim objemom sme realizovali aj bytovú výstavbu a administratívne budovy. S požiadavkou na komplexnosť sme rozšírili našu ponuku aj o hliníkové konštrukcie, ktoré sme realizovali hlavne v obchodoch, parteroch nových bytoviek, ale aj u náročných zákazníkov v ich rodinných domoch.

Najviac požiadaviek pre hliníkové konštrukcie bolo pri zateplovaní bytových domov na nové vchodové dvere. Tam sme aj realizovali náročné  výmeny oceľových schodiskových stien za plastové. Práve schopnosť dodať komplexne všetko pre investora za prijateľné ceny nám umožnila presadiť sa vo veľkej konkurencii, ktorá je v tomto pracovnom segmente.

Scroll to Top