Bambusové roletky

Oriental-natural image

Bambusové roletky sú vyrábané z čisto prírodných materiálov a ponúkajú tak množstvo rôznych dekoračných štýlov pre váš interiér pri využití mnohých dizajnov ručne spletených prírodných tkanín. Ponuka troch typov bambusových roletiek ponúka mnoho množstva estetického začlenenia do najrôznejších typov interiérov. Rolety je možné dostať v dvojakom prevedení, a to s navíjaním, ktoré prebieha rolovaním do vzhľadného balu alebo so sťahovaním, pri ktorom dochádza k páčivému a pravidelnému riaseniu.
PRÍRODNÝ "LOOK" DO VÁŠHO INTERIÉRU

Bambusové roletky sú vyrábané z čisto prírodných materiálov a ponúkajú tak množstvo rôznych dekoračných štýlov pre váš interiér pri využití mnohých dizajnov ručne spletených prírodných tkanín. Ponuka troch typov bambusových roletiek ponúka mnoho množstva estetického začlenenia do najrôznejších typov interiérov.


Rolety je možné dostať v dvojakom prevedení, a to s navíjaním, ktoré prebieha rolovaním do vzhľadného balu alebo so sťahovaním, pri ktorom dochádza k páčivému a pravidelnému riaseniu.

ŠIROKÝ VÝBER PRÍRODNÝCH MATERIÁLOV

ASHA

Základný výrobok produktového radu bambusových roletiek. Tkanina je rolovaná smerom nahor do úhľadného balu. Ovládanie roletky je zaistené špagátom a aretáciou s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastaviť výšku stiahnutia roletky.

FEBA

Ide o elegantný typ bambusovej roletky. Tkanina sa postupne skladá v horizontálnych pruhoch za sebou, čím vzniká pravidelné riasenie. Ovládanie je zaistené špagátom a aretáciou s brzdou, čo umožňuje nastaviť výšku stiahnutia tkaniny.

EDESA

Ide o posledného predstaviteľa bambusových roletiek, ktorý je vyrábaný iba z prírodnej tkaniny juta. Ovládanie je zaistené navíjaním na hriadeľ pomocou retiazky a mechanizmu s brzdou. Umožňuje ľubovoľné nastavenie výšky stiahnutia …

Scroll to Top