Plastové okná

PVC okná

Ponúkame okenné konštrukcie na báze systémov firiem Kömmerling a od roku 2022 REHAU – lídrov na trhu PVC profilov. Ponúkame výrobky so zvýšenou tepelnou izoláciou, funkčné a odolné – vyrábané vo farbách a tvaroch podľa našich zákazníkov.

887884
SYNEGO REHAU

Prémiové energeticky úsporné okná

76MD_web
Kömmerling 76 MD

Vysoká úspora energie a zvuková izolácia budovy

88-MD-Standard-weiss-2-bez-tla_web-e1648026026707
Kömmerling 88

Pasívne okná najnovšej
generácie ako štandard.

TRO-76MD-AluClip
Plastové okná s ALU klipom

Exkluzívna kombinácia materiálov

Koelakier
Lakované PVC okná

Neobmedzený výber farieb
v celej palete RAL

Okná sú založené na systémoch Kömmerling – svetový líder v tomto odvetví, známy pre najvyššie technické parametre, inovatívne materiály a technologické riešenia, dokonalé spracovanie a jedinečný štýl.

Všetky naše výrobky sa vyznačujú bezchybným dizajnom, harmonickým ladením s interiérom a fasádou, bezporuchovosťou, úsporou energie, zvýšenými statickými vlastnosťami, tesnosťou, odolnosťou, funkčnosťou a jednoduchosťou čistenia a údržby.

Ponuka zahŕňa plastové okná navrhnuté pre maximálnu energetickú efektívnosť a akustickú izoláciu, určené pre pasívne domy, vrátane inovatívnych riešení dostupných výhradne u nás.

Profily používané neobsahujú olovo a sú stabilizované vápnikom a zinkom. Ich konštrukcia umožňuje inštaláciu zosilneného kovania proti krádeži. Okná sú vybavené krytmi kovania ladiacimi s farbou kľučky, funkciou mikroventilácie a blokovaním nesprávnej polohy kľučky.

Okrem štandardných ponúkame aj okná oblúkové, kruhové, oválne, trojuholníkové, lichobežníkové a polygonálne.

Plastové okná sú vyrábané vo farebnom prevedení podľa priania zákazníka – k dispozícii je veľmi široká škála dýh a technológie lakovania profilov, čo umožňuje neobmedzený výber výrazných a trvácnych farieb v celej škále RAL.

Ponúka aj PVC okná s alu krytom – spájajúce výhody hliníka s výhodami moderných PVC systémov.

Scroll to Top