Drevené žalúzie

Prírodný materiál a kvalita spracovania Vás vždy dokáže očariť

Nádherná kresba žalúzií z prírodného dreva dokáže navodiť neopakovateľnú atmosféru harmónie, komfortu a útulnosti. Prírodný materiál a kvalita spracovania Vás vždy dokáže očariť svojou jednoduchou krásou, užitočnosťou aj trvanlivosťou.
ŠTÝLOVÉ, ESTETICKÉ A LUXUSNÉ ...

Drevené žalúzie nachádzajú uplatnenie ako reprezentatívny, spoločenský a vysoko účelový doplnok bytov, kancelárií a spoločenských miestností. Umožňujú plynule regulovať úroveň zatienenia a prefiltrovania svetla cez drevené lamely a to robí z tejto klasickej ochrany výrobok zvlášť dekoratívny.


Sú štýlovým, estetickým, a luxusným doplnkom interiéru dotvárajú a umocňujúci pocit dokonalej elegancie a harmónie v každom detaile. Ich prevedenie ich radí na vrchol tieniacej techniky. Sú záležitosťou nadštandardnou, nijako lacnou, určenou predovšetkým tým najnáročnejším zákazníkom s estetickým cítením a vkusom.

VYTVÁRAJÚ NADŠTANDARDNÝ INTERIÉR

Drevené žalúzie 25mm

Žalúzia je dodávaná vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania. Ovládanie je pomocou ovládacej tyčky a povrázku s hruškou, ovládacie mechanizmy môžu byť umiestnené oba vpravo “CP”, oba vľavo “CL”, ovl. tyčka vľavo povrázok vpravo “AL”, alebo ovl. tyčka vpravo povrázok vľavo “AP”. Lamela: 25 x 2,3 mm.

Drevené žalúzie 50mm

Žalúzia je dodávaná vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania Ovládanie je za pomocou vyťahovania ovládacieho mechanizmu šnúrky s aretáciou, naklápanie lamiel je zaistené šnúrkami s hruškou a ich fixácia je zaistená lankom. Možnosť ovládania povrázok + tyčka do max. šírky 1500 mm. Lamela: 50 x 2,3 mm.

Drevené žalúzie 50mm Retro

Žalúzia je dodávaná vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania. Ovládanie je pomocou vyťahovania pomocou ovládacieho mechanizmu špagátu s aretáciou, naklápanie lamiel je zaistené šnúrkami s hruškou. Odlišnosťou je možnosť voľby farebných páskových rebríkov. Lamela: 50 x 2,3 mm

Scroll to Top