Plisé siete dverné

Moderný dizajnový prvok proti obtiažnemu hmyzu

Skladané dverné siete Plisé sú moderným a elegantným doplnkom súčasných exteriérov. Plisé nie sú obyčajnou ochranou proti obtiažnemu hmyzu, navyše dodávajú priestoru veľmi osobitý charakter. Ideálne riešenie pre zimné záhrady, francúzske okná a terasy.

Plisované, čiže skladané siete predstavujú modernú ochranu interiéru pred nežiaducim hmyzom. Elegantné prevedenie skladanej siete je veľmi dekoratívne.

Plisé dverná sieť STELLAR

Jedná sa o jednoreťazovú plisú sieť Stellar a je vhodné umiestniť ju do priestorov so zvýšeným pohybom detí či handicapovaných osôb. Výhodou je jednoduchá montáž a všetko je nastavené od výroby.

Plisé dverná sieť STELLAR LUX

Plisé sieť Stellar LUX vyniká jedinečnosťou vyhovieť individuálnej požiadavke riešenia väčšej veľkosti balkónových dverí alebo HS portálov. V prípade potreby je možné sieť ľahko vycvaknúť. Vyrobená je z komponentov popredného svetového výrobcu Metaco.

Plisé dverná sieť STELLAR OPONA

Plisé sieť Stellar opona je výnimočná spôsobom ovládania – a to sťahovanie dvoch opôn do stredu. Chod reťazového mechanizmu je úplne tichý a výhodou siete je bezbariérové ​​použitie.

Plisé dverná sieť STELLAR LUX OPONA

Stellar LUX opona vyniká jednoduchou montážou vďaka nastaveniu už z výroby. Dvojreťazové bezbariérové ​​prevedenie a sieť sťahujúca sa do stredu je možné uplatniť v priestoroch s vyšším pohybom detí či handicapovaných osôb.

Plisé dverná sieť STELLAR MINI

Plisé sieť Stellar MINI predstavuje priestorovo úsporné prevedenie dverovej plisej siete. Je možné využiť montáž na rám, či montáž do ostenia vďaka špeciálnym montážnym klipom. Profily sú opatrené magnetmi pre spoľahlivé dovretie siete.

Plisé dverná sieť - MINI

Plisé sieť MINI je vhodná na montáž do ostenia, v spojení s vynášacím profilom aj na montáž na stenu alebo na rám. Iba v jednokrídlovom prevedení. Používa sa v prípade potreby úzkych profilov.

Scroll to Top