DEŇ / NOC

Textilné roletky

Stále viac obľúbenejšie interiérové ​​tienenie

Dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenie interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. 
VYLAĎTE SI INTERIÉR

Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

VOĽBA INTENZITY ZASTÍNENIA A KOMPLEXNÉHO FAREBNÉHO ZLADENIA

DEN–NOC–Jazz-17
JAZZ 17 DEŇ / NOC

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky, určená hlavne pre montáž na rám okna.

DEN–NOC–Jazz-25
JAZZ EXPERT DEŇ / NOC

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky, určená hlavne pre montáž na stenu.

DEN–NOC–Collete
COLLETE PLUS, XL DEŇ / NOC

Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená na montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

DEN–NOC–Optima
OPTIMA DEŇ / NOC

Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na rám okna. S krytom návinu a vodiacimi lištami.

DEN–NOC–OPUS
OPUS DEŇ / NOC

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s krytom návinu, bez krycích líšt, s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky pre montáž priamo na stenu, alebo strop.

Scroll to Top